poniedziałek, 9 kwietnia 2012

I po świętach ;)

Niestety święta Wielkanocne minęły jak co roku w błyskawicznym tempie. Ponieważ pogoda nas nie rozpieszczała, więc pewnie co niektórzy rozpieszczali swoje podniebienie świątecznymi smakołykami ;) Wiem jak to jest, bo zawsze w święta mniej rygorystycznie przestrzegam swojej codziennej diety ;), bo w  końcu te dwa razy w roku można zaszaleć. I racja ;) Ale już jutro trzeba wrócić do normalności ;) Ale jak?
Polecam sok oczyszczający organizm z toksyn, bardzo prosty w przygotowaniu. Składniki: 1 grejpfrut czerwony, 1 grejpfrut żółty, 1 cytryna, 2 plastry świeżego ananasa, 1 ogórek długi, 2 mandarynki. Grejpfruty, cytrynę i mandarynki należy obrać ze skórki i wycisnąć sok w sokowirówce, natomiast ogórka i ananasa po obraniu ze skórki, zmiksować blenderem. Wszystkie składniki należy później połączyć i dodać kostki lodu ;) Mniam, mniam :) Poczujecie się jak nowo narodzeni po tym świątecznym łasuchowaniu ;)

To tyle na dziś, bo pewnie jeszcze świętujecie w rodzinnym gronie. Jutro będzie o sposobach radzenia sobie z katarem u dzieci ;) Zapraszam.
Warto również przeczytać:

2 komentarze:

Powiadomienia o nowych wpisach :)