wtorek, 14 stycznia 2014

Zimowy konkurs

W tym roku mamy jak na razie bardzo nietypową zimę. Aby w jakiś sposób zrekompensować Wam brak śniegu proponuję szybki zimowy konkurs. ;)

Trzy proste pytania ogłosiłam na profilu mojej strony na Facebooku. Odpowiedzi na nie znajdziecie oczywiście w artykułach na moim blogu. 

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest bycie fanką/fanem mojej strony (jeśli ktoś jeszcze nim nie jest, wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk na górze po lewej stronie) ;) oraz przesłania do mnie na adres farmaceutka80@wp.pl prawidłowych odpowiedzi do piątku 17 stycznia do godziny 12:00
Odpowiedzi możecie przesyłać również poprzez wiadomości prywatne na Facebooku.

Spośród autorów prawidłowych odpowiedzi wylosuję dwóch zwycięzców, którzy otrzymają jedną z nagród:

- "Linola Face" krem - emolient do twarzy 50 ml
- "Linola Lotion" balsam - emolient do ciała 200 ml


Na koniec kilka słów o nagrodach. 
LINOLA to uznane na świecie emolienty z wartościowym kwasem linolowym w składzie.

LINOLA Balsam - emolient do ciała to produkt do pielęgnacji skóry suchej, także skóry z egzemą, czy łuszczycą. Balsam składa się w 35% z tłuszczów i zawiera naturalne nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak olej z krokosza barwierskiego (bogaty w kwas linolowy). Preparat doskonale chroni skórę przed wysuszeniem, wspiera jej regenerację, a także odbudowuje zapasy kwasów tłuszczowych w skórze i przywraca jej równowagę wodną.

LINOLA Krem - emolient to odżywczy krem do pielęgnacji bardzo suchej i podrażnionej skóry twarzy. Bez konserwantów i barwników. Produkt jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia. 

Myślę, że nagrody są wartościowe, zatem warto spróbować swojego szczęścia w losowaniu. ;)

Wyniki ogłoszę w piątek wieczorem, przy okazji publikacji nowego artykułu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Powiadomienia o nowych wpisach :)